WEEBILL 3

Genel Bakış

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

Satın Al

WEEBILL 3 Sadelik Geliştirildi. Yaratılış Yükseltildi
Gelişmiş ergonomisi ile size %40 oranında daha az çaba harcamanızı sağlayan, ses, ışık ve görüntü sabitleme için hepsi bir arada çözüm sunan entegre tasarımla tanışın. ZHIYUN WEEBILL 3, yükseltilmiş teknolojiye sahip taşınabilir ve güçlü gimballar üzerinde tüm hayal gücünüze yanıt vermek için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve film çekmeyi çok daha zahmetsiz ve basit hale getiriyor.

Sofistike Yerine Basitleştirilmiş

 

Basitleştirilmiş bir yapıda paketlenmiş WEEBILL 3, 390'dan fazla parça, sağlam malzemeler ve kompakt ancak güçlü motorlarla inşa edilmiştir. Karmaşık ortamlarda bile birden fazla film yapımı ihtiyacını karşılarken optimize edilmiş bir dengeleme performansı sağlar.

A4 Boyutunda Bir Gimbal

 

A4 kağıt kadar kompakt bir gövdeye ve yalnızca 1130g ağırlığa sahip olan WEEBILL 3, sizi ağır yüklerden ve hantal eklentilerden kurtarırken, size %10 daha büyük eksen kolları ve %50 daha uzun çalışma süresi sağlar.

 

*Veriler, ZHIYUN laboratuvarlarının dahili deneylerinden toplanmıştır.

Sling Mod 2.0: %40 Daha Az Efor

Gimbal askı yapısının mucidi olarak, ZHIYUN yeniliklere devam diyor ve yepyeni bir Sling Mod 2.0 ile beklentilerinizi karşılamak için geliyor.

Sling Mod 2.0

 

YEPYENİ Sling Mod 2.0 ile tanışın: Ergonomik bir bilek desteği ve yeniden konumlandırılmış uzatılabilir askı tutacağı ile birlikte yeniden yapılandırılmış L şeklinde bir tutamak... Ağırlık merkezini aşağı doğru hareket ettiren L-şekilli gövde ve askı sapı, aktif kolu %600 artırarak düşük açıda çekim yaptığınızda dengeyi iyileştirir. Zahmetsiz film yapımı buradan başlar.

Bilek Dinlendirme

 

Bilek desteği ve uzatılabilir askı sapı, bileğinize daha fazla destek vererek ve kolunuzdan daha fazla ağırlık ayırarak %40'tan fazla çaba tasarrufu sağlar. Ergonomik tasarım, profesyonel kamera ve lens kombinasyonlarıyla tek elle çalışmayı kolaylaştırır.

Fiziksel Yorgunluğu Azaltın

%40

10. Nesil Algoritma. İleriye Doğru Büyük Bir Adım

 

Bilgi işlem gücünü %30 artıran 10. nesil algoritma, pratik verilere dayalı olarak çalışan eğrileri yeniden ayarlayarak görüntülerdeki ince sarsıntıları kesin olarak ortadan kaldıran devrim niteliğinde istikrarlı bir performans sunar.

Gelişmiş bir yapıya sahip olan WEEBILL 3, size ses ve ışık için entegre bir çözüm sunar.

Efektif Soğutuculu Dolgu Işığı

Gürültü Engelleyicili Hi-Fi Mikrofon

Dahili Işık & Mikrofon

Entegrasyon Gelişiyor

 

Ağır ekipmanlardan bıktınız mı? Yerleşik dolgu ışığı ve mikrofon, size her zamankinden daha verimli bir çekim deneyimi sunar.

Lümen Yükseltici teknolojisini benimseyen WEEBILL 3, size ekstra aksesuar gerektirmeyen profesyonel bir ışık efekti sunar.

Maks. Aydınlığı

CRI

1000 Lux

90+

Çift Renk Sıcaklığı

2600K-5400K

Yeni soğutma sistemi dolgu ışığını efektif olarak sürekli serin tutar.

Takılan Hi-Fi mikrofon, sizi kabloları ve eklentileri bağlamaktan kurtarırken net ve istikrarlı ses kaydetmenize olanak tanır. Çekim yolculuğunuz bu kadar basit olmalı.

İşlenmiş Detaylar. Sonraki Seviye Hızlı Çıkarma Sistemi

Bir Kez Dengele ve Sonsuza Kadar Kullan

 

11 mm'lik üst katman hızlı çıkarma plakası, ekipman değiştirirken zaman kaybetmemenizi sağlar. Çift hızlı serbest çıkarma plakaları, yalnızca kameraları yeniden dengelemeden monte etmenize değil, aynı zamanda pilleri sorunsuz bir şekilde değiştirmenize de olanak tanır.

 

*Veriler, ZHIYUN laboratuvarlarının dahili deneylerinden toplanmıştır.

Gömülü Manyetik Alyan Anahtarı

 

Kamera kurulumlarınızı kolayca güvence altına almak için altta gömülü bir manyetik alyan anahtarı yer alır.

0.96" Ekran

 

OLED ekran, tüm gimbal ve kamera durumunu görselleştirir. Timelapse ve özelleştirilmiş V modu gibi gelişmiş özellikleri sorunsuz bir şekilde elde etmenizi sağlar.

Özelleştirilebilir Ayarlarla Tam Kontrol Kazanın

Özelleştirilebilir Tetik Düğmesi Modları

 

Artık daha bireysel senaryolara uyum sağlamak için WEEBILL 3 üzerindeki birden çok düğmeyi özelleştirebilirsiniz. Favori çekim modlarınız tetik düğmesi ile özelleştirilebilir.

Özelleştirilebilir Kontrol Tekerleği İşlevleri

 

Ön tekerlek, kamera parametreleri, odak/yakınlaştırma ve eksen hareketleri dahil olmak üzere çoklu ayarlamaları destekler.

Çoklu Senaryolar İçin Çok Yönlü Çözüm

WEEBILL 3 ile birlikte TransMount Image Transmitter ve MasterEye Visual Controller VC100'ün klasik kombinasyonu, monitörden kablosuz görüntü aktarımına, parametre ayarından uzaktan kumandaya kadar ihtiyaçlarınızı karşılar. TransMount aksesuarlarıyla işbirliği içinde, senkronize görüntü ve ses iletimi, ekip çalışması verimliliğinizi önemli ölçüde artırarak karmaşık çekimlerde fayda sağlar.

Tam Güçlü, Daima Motive

Dahili 18650 standart 2600mAh pil ile WEEBILL 3, kameralarınıza 5V/1A gerçek zamanlı şarjı destekler.

WEEBILL 3 Destekler

 

PD Hızlı Şarj

%100 Şarj İçin Sadece

 

2 Saat

Maksimum Çalışma Süresi

 

21 Saat

*Veriler, ZHIYUN laboratuvarlarının dahili deneylerinden toplanmıştır.

WEEBILL 3

 

Sadelik Geliştirildi. Yaratılış Yükseltildi.

Satın Al

Pil

Çalışma Voltajı

Çıkış Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 12.6V

Standart:  11.1V

Min: 9.8V

Standart:5V

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

21 s (Laboratuar Ortamında)

 

 

2 s (12W Adaptör İle)

Sabitleyici

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Ürün Ağırlığı

Standart: 310 °

 

Standart: 340 °

Standart: 360 °

 

1130 g.

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com