SMOOTH-X2

Genel Bakış

Satın Al

Teknik Özellikler

SMOOTH-X2

 

Her Şekilde Parlayın

Şık ve güçlü SMOOTH-X2 ile tanışın. Yepyeni iki yönlü rotasyon tasarımı ile bir gimbal kullanmak çok daha kolay hale geliyor. Hayatınızın rengini aydınlatmak için birden fazla akıllı özellik ve sanatsal yanıp sönen ışıklarla eğlenin.

Hafif. Çok Yönlü. Güçlü.

 

Şık ve güçlü SMOOTH-X2 ile tanışın. Yepyeni iki yönlü rotasyon tasarımı ile bir gimbal kullanmak çok daha kolay hale geliyor. Hayatınızın rengini aydınlatmak için birden fazla akıllı özellik ve sanatsal yanıp sönen ışıklarla eğlenin.

Daha yüksek torklu manyetik çelik motorlarla uyumlu olarak hafif ama yine de güçlü. Büyük telefonlar için bile basit dengeleme ve çalıştırma. SMOOTH-X2 ve akıllı telefonunuzun birleşimi, daha önce hiç olmadığı kadar rafine bir Vlogging deneyimi sunar.

Bir Gimbaldan Daha Fazlası

 

Benzersiz ters çevrilebilir mandal, gimbalın kilitlenmesini ve bir saniye içinde sağlam bir tripoda dönüşmesini sağlar. Ekseni genişleterek selfie'lerde istediğiniz açıda çekim yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde canlı yayına başlayın...

Her Yerde Parlayın

 

SMOOTH-X2, yepyeni malzemelerle size en rahat tutuş deneyimini sunar. Mükemmel cilalama, kumlama ve gradyan boyama özelliklerine sahip son derece yoğun bir gövde yapısı ile gelir. Gövde içindeki yanıp sönen ışıklar, benzersiz bir aydınlatma sanatı hissi uyandırarak, parlayan ışıklarla pil seviyesini göstermenin yepyeni bir yolunu sunar.

Sanatsal Aydınlatma

 

Parlak

Alacakaranlık

Turuncusu

Zarif Mürekkep Siyahı

 

Elinizde parlayan ışıklarla benzersiz gimbal.

Çevir, Çek, Çekim Yap

 

Eksenin yenilikçi 360° döndürülebilir tasarımı sayesinde paketlemeden çekime yalnızca bir adımda ulaşabilirsiniz. SMOOTH-X2'yi çekmek ve yanınızda taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Manyetik Dolgu Işığı

 

Dolgu ışıklarını takmak için manyetik temas noktalarına ve katlanabilir tasarıma sahip daha hafif ancak daha güçlü telefon tutucu vardır. Gimbal açık veya beklemede oluşu farketmeksizin farklı durumlarda farklı aydınlatma sağlamak için seçiminize göre çeşitli renk filtreleriyle dört parlaklık seviyesini kullanabilirsiniz.

 

*Dolgu ışığı ayrı satılır.

265mm Uzayabilen Kol

 

Farklı uzunluk seviyelerinde kullanılmak üzere ayarlanabilen olağanüstü 265 mm uzatılabilir tutma kolu... Yepyeni vizyonlar ve yaratıcı açılar için...

Akıllı Takip

 

SmartFollow'u etkinleştirin ve spot ışığını nesnenize sabitlemek için akıllı telefonunuzun ekranında nesnenizi işaretleyin. Eksen kolundaki yeni eklenen takip durumu gösterge ışığı, mevcut takip durumu hakkında sizi bilgilendirir.

Başlamak için Sadece Bir Hareket Yeter

 

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikteyken çekim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Çekim hareketini gösterin ve işi akıllı telefona bırakın.

Sinematik Dolly Zoom

 

ZY Cami'deki yerleşik dolly zoom ile sinematik olun ve bir profesyonel gibi çekim yapın.

Pano / MagicClone Pano

 

Pano ile tüm sahneyi çerçevenize alın; Birkaç pozu çekip, ne kadar çarpıcı olduğunuzu göstermek için bunları tek bir resimde düzenleyerek MagicClone Pano'nun keyfini çıkarın.

Slow Motion

 

Akıllı telefonla yüksek çözünürlüklü ağır çekim sahneler için ZY Cami'yi kullanın.

Hazır, Cami, Aksiyon

 

SMART Mod

 

SmartFollow

 

Online Edit

 

ZY Cami Video Editor

 

Live Stream Master

Aksesuarlar

 

Gimbal ve değerli aksesuarlarınız için yeterli saklama alanına sahip özel şık çapraz askılı çanta.

 

*Bazı aksesuarlar ayrı satılır.

SMOOTH-X2

 

Her Şekilde Parlayın

Satın Al

Pil

Çalışma Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 4.2 v

Standart: 3.7 v

Min: 3.4 v

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Maks: 3.5 s

Standart: 1.5 s

 

 

Standart: 2 s

Sabitleyici

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Ağırlık

Standart: 268 °

Standart: 290 °

 

300 g

 

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com