SMOOTH 5S

Genel Bakış

Satın Al

Teknik Özellikler

SMOOTH 5S

 

Daha İyi Bir Hikaye Anlat

Güçlü bir dahili dolgu ışığı ile güncellenen ve "Gerçeğe Dönüştür" ruhunu somutlaştıran SMOOTH 5S, herkes için entegre ancak basitleştirilmiş bir film yapımı yöntemi sunar. Klasik 3 eksenli tasarımla, açı sınırlaması olmadan ilham verici içerikler oluşturabilirsiniz. SMOOTH 5S, tek kişilik ekibinizi oluşturur.

Pro 3 Eksenli Yapı

Serbest Açı Hareketi

Kırılmaz Stabilizasyon

Manyetik + Dahili Dolgu Işıkları

Sinematik Dolly Zoom Efekti

SMOOTH 5S, size daha fazla görüşle daha fazla olasılık sunan 3 ortogonal pivot ekseninin profesyonel yapısıyla öne çıkıyor. Her bir eksen arasındaki daha geniş boşluk, düşük ve süper geniş açılarda çekim yapmayı kolaylaştırarak yaratıcılığınıza tam anlamıyla izin vermenizi sağlar.

Ortogonal 3 Eksenli Yapı

Yaratıcılığı Serbest Bırakın

Sağlam Motor Performansı

Yükseltilmiş Destek

Yükseltilmiş algoritmalara sahip manyetik çelik motorlar, büyük boyutlu cep telefonlarına sağlam bir güç sağlar. Daha geniş olan telefon tutucu, bir sonraki yaratıcılığınız için harici lens seçeneklerini destekler.

 

*Ayrıntılar için lütfen akıllı telefon uyumluluk listesine bakın.

Sinematik Çekimler İçin Mükemmel Stabilizasyon

SMOOTH 5S, orijinal kullanım kalitesini korurken inanılmaz sarsıntı önleyici görüntüler sunar ve sinemanın en iyi cazibesini sunmak için hareketleri tam olarak kullanmanızı sağlar.

3 Kat Daha Parlak

Hayal Gücünü Aydınlat

Tilt açısına 650 lux tepe aydınlatmalı yeni bir dolgu ışığı eklenerek, hikayenizi daha iyi anlatmak için SMOOTH 5S çok yönlü hale geldi. İki manyetik olanla birlikte, 3 dolgu ışığının tümü size en fazla 2040 lux'e ulaşan rakipsiz bir aydınlatma efekti verir. Çoklu filtreler ve ton ayarı sağlanır.

 

*Yukarıdaki veriler, test mesafesi 0,3 m olduğunda toplanır. Dolgu ışıkları ayrı satılır.

3 Işığın Maksimum Aydınlatması

 

2040 lux

 

 

Renk Isısı

 

5000K

 

 

CRI

 

90+

Joystick, kadran, menü ve mod değiştirme düğmesini bir tarafta entegre eden çok yönlü bir panel, parmaklarınızın ucunda sorunsuz bir kontrol için tasarlanmıştır. Tek elle zahmetsiz bir çekim için her zaman hazır.

 

 

*Farklı akıllı telefon markalarındaki farklı açık arayüz protokolleri nedeniyle bazı özellikler Android'de mevcut değildir. Ayrıntılar için lütfen akıllı telefon uyumluluk listesine bakın.

Sezgisel Kontrol

Paneli

Dolly Zoom Efekti İçin İki Mod

Kontrol tekerleği ve uygulamadaki otomatik yakınlaştırma aracılığıyla, yakınlaştırma ve odaklama sürgüsünü destekleyerek, giriş seviyesinde profesyonel dolly zoom efektini kolaylıkla filme almak için giliştirildi.

 

*Otomatik yakınlaştırma işlevi yalnızca ZY Cami veya StaCam APP'de mevcuttur.

Çok Yönlü Hareket Koleksiyonu

Fantastik Vortex Modu

PF, L, F, POV ve V dahil olmak üzere çoklu klasik çekim modları, film çekme becerilerinizi geliştirmek için bir araya getirilmiştir. Çekimi hayal gücünüze uygun hale getirmek için Vortex moduyla göz kamaştırıcı 360° dönen çekimler yapabilirsiniz.

Yaratıcı Timelapse

Bir profesyonel gibi timelapse filmler veya çeşitli timelapse efektler yapmak için güvenilir dengeleme performansıyla daha fazla potansiyel keşfedin.

Sihirli Klon Panorama

Size çarpıcı bir panoramik fotoğraf elde etmek için AI'nın yeteneğini kullanmasına izin verin. Artık muhteşem manzaraları veya heyecan verici fikirleri kaçırmayın.

AI Çekim Şablonları

Akıllı Takip

Online Edit

ZY Cami Video Editör

LiveStream Master

Advanced StaCam Uygulaması

ZY CAMI

StaCam

Yeni Başlayanlar ve Profesyoneller İçin Uygulamalar

ZHIYUN, size akıllı telefonla film çekmeye ayrılmış iki uygulama ( ZY Cami ve StaCam) sağlar. İhtiyacınıza uygun olanı seçin ve yapay zekanın sizin için akıllı eşleşme üzerinde çalışmasına izin verin.

Yüksek Çalışma Süresi

Destekler

 

PD Hızlı Şarj

 

 

2 S Şarj İle

 

%100

 

 

Çalışma Süresi (Bekleme Modunda)

 

24 S

*Veriler, PD hızlı şarj cihazıyla 15W'ın üzerinde ve bekleme modunda şarj edildiğinde ZHIYUN laboratuvarlarının dahili deneylerinden toplanır. Bekleme modu, dolgu ışığının kapalı olduğu ve gimbalin statik PF modunda olduğu zamandır. Lütfen gerçek kullanımı baz alın.

Gimbaldan tripod, lens ve kablolar gibi aksesuarlara kadar yepyeni ZHIYUN koruyucu çanta, her yolculukta ve her çekimde size destek olur.

 

*Koruyucu çanta standart pakete dahil değildir.

Kaliteli

Koruyucu Çanta

SMOOTH 5S

 

Daha iyi bir hikaye anlat.

Satın Al

Pil

Çalışma Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 8.4 v

Standart: 7.4 v

Min: 6.5 v

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Maks: 24 s

Min: 2.5 s

 

 

Standart: 2 s (5V/2A ile)

Sabitleyici

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Ağırlık

Standart: 349 °

Standart: 349 °

 

Standart: 360 °

 

625 g

 

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com