Servis

Sorumluluk Reddi ve Uyarılar

ZHIYUN ürünlerini kullandığınız için teşekkür ederiz. Burada yer alan bilgiler, güvenliğinizi ve yasal hak ve sorumluluklarınızı etkiler.

 

Kullanmadan önce doğru yapılandırmayı sağlamak için bu belgenin tamamını dikkatlice okuyun. Buradaki talimat ve uyarıları okumama ve takip etmemeniz, sizin veya başkalarının ciddi yaralanmasına veya cihazınızda veya mülkünüzde hasara neden olabilir. ZHIYUN, bu belge ve ürününüz ile ilgili tüm ilgili dokümanların nihai açıklaması ve bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Ürününüzü kullanarak, kullanım kılavuzunuzu dikkatlice okuduğunuzu ve buradaki hüküm ve koşullara uymayı anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz. Ürününüzü kullanırken ve bunların herhangi bir sonucu olarak kendi davranışınızdan sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Ürününüzü yalnızca uygun ve tüm şartları, önlemleri, uygulamaları, politikaları ve kılavuzları ZHIYUN tarafından yapılmış ve kullanılabilir hale getirilmesine uygun olan amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz.

 

ZHIYUN, ürünlerinin kullanımından doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan herhangi bir zarar, yaralanma veya herhangi bir yasal sorumluluk kabul etmez. Kullanıcılar, burada belirtilenlerle sınırlı olmamak üzere, güvenli ve yasal uygulamaları gözlemleyeceklerdir.

 

ZHIYUN Guilin Zhishen Information Technology Co LTD'nin ticari markasıdır. (bundan sonra "ZHIYUN" veya "ZHIYUN tech" olarak anılacaktır) ve bağlı ortaklıkları. Burada belirtilen tüm ürün isimleri veya markalar, kendi sahiplerinin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır.

 

 

Uyarı

Kullanmadan önce ürününüzün özelliklerine aşina olmak için kullanım kılavuzunun tamamını okuyun. Ürünü düzgün çalıştırmamak, ürüne veya kişisel mülkiyete zarar verebilir ve ciddi yaralanmalara neden olabilir. Bu sofistike bir üründür. Dikkatli ve sağduyu ile çalıştırılmalıdır ve bazı temel mekanik yetenekler gerektirir. Bu ürünü güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanmamanız ürünün veya diğer mülkün yaralanmasına veya hasarlanmasına neden olabilir. Bu ürün, doğrudan yetişkin gözetimi olmayan çocuklar için tasarlanmamıştır. Uyumsuz bileşenlerle ya da ZHIYUN tarafından sağlanan ürün belgelerinde belirtilen dışında kalan ürünlerle kullanmayın. Buradaki güvenlik yönergeleri, güvenlik, çalıştırma ve bakım talimatlarını içerir. Ürünün doğru çalışması için, montaj, kurulum veya kullanımdan önce, kullanım kılavuzundaki tüm talimatları okumadan kullanmanız, ürünün hasar görmesini veya ciddi yaralanmasını önlemek için gereklidir.

 

 

Garanti Süresi

Garanti, fatura kesim tarihinden itibaren Türkiye Tek Resmi İthalatçısı Zoom İthalat tarafından Türkiye'ye getirilen ürünler için 24 aydır.

 

 

Garantinin Kapsamadığı Alanlar

1. Yetkisiz onarım, yanlış kullanım, çarpma, ihmal, yanlış anlaşılma, ıslanma, kaza ve yetkisiz değişiklik tabi ürünler.

2. Uygunsuz kullanıma maruz kalan veya etiketlerinin veya güvenlik etiketlerinin yırtılmış veya değiştirilmiş olan ürünler.

3. Garanti süresi dolmuş ürünler.

4. Yangın, sel, ışıklandırma, vb.mücbir sebep sonucu oluşan hasarlar.

 

 

Garanti Prosedürü

Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda Zhiyun Türkiye yetkili servisi ile iletişime geçiniz.

 

 

Zhiyun Servis Adresi

Tolga Aras Fotoğrafçılık

Hacımimi Mahallesi Lüleci Hendek Caddesi No:20/B Tophane / Beyoğlu / İSTANBUL 0 (212) 244 60 80

Ürününüzü, ücretsiz olarak MNG Kargo 632698953 anlaşma kodu ile gönderebilirsiniz.

 

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com