FIVERAY M40

Genel Bakış

Satın Al

ZHIYUN, teknolojik yapının ve aydınlatma performansının sınırlarını zorlayarak, hantal ekipmanlardan bıkan ve daha verimli iş akışı arayan içerik oluşturuculara 40W cep dolgu ışığını sunuyor. M40, kompakt gövdesinde yenilik ve kullanışlılığı somutlaştırarak basitlik çağrılarınıza yanıt verir.

40W Yüksek Güç

 

DynaVort Soğutma Sistemi™

 

Minik Ama Profesyonel

 

Gerçek Zamanlı ve Hızlı Şarj

Son Derece Parlak

 

14000 Lux

 

CRI≥96

 

TLCI≥97

Algoritma Kontrolü Yoluyla Değişken Frekanslı Soğutma

 

 

M40, aşırı ısınmayı önlemek için jiroskop modelleme ısı emicisi, FOC fanları ve durum kontrol algoritmasından oluşan DynaVort Cooling System™'i kullanır. Akışkan dinamiklerini uygulayan DynaVort teknolojisi, akıllı kontrol yoluyla hava akışı emisyonlarını önemli ölçüde artırarak soğutma verimliliğini yükseltir.

Sadece Avuç

İçi Boyutunda

Cebinize tam olarak sığar.

Sadece 320 gram ağırlığında ve avuç içi boyutunda.

Geniş Renk Sıcaklığı Mükemmel Renk Sunumu

176 LED çip, daha büyük ekipmanların sağladığı ana ışığa rakip olan inanılmaz bir aydınlatma sağlar. Hem soğuk hem de sıcak renkler, yanıp sönme olmadan 40 W'ta maksimum güç çıkışı sağlar. CRI≥96, TLCI≥97.

Bi-color desteği ayarı

 

2700K-6200K

Doğru Ayarlama için

Çift Tekerlekler

 

 

Renk sıcaklığının ve parlaklığın hassas şekilde ayarlanması, parmaklarınızın ucunda sorunsuz kontrol sağlayan iki ayrı tekerlek aracılığıyla sağlanır.

360° Dönebilen

Tutucu

 

M40'ın döner tutucusu, çeşitli durumlar için olasılıkları genişletirken, iki adet 1/4" vida yuvası M40'ın bir tripod veya ışık ayağına monte edilmesini sağlayarak her zamankinden daha hızlı bir aydınlatma kurulumu sunar.

Kaliteli Çekimler İçin Basitleştirilmiş Kurulum

M40 kullanışlı olduğu kadar çeşitli aydınlatma senaryolarına sorunsuz bir şekilde uyacak kadar güçlüdür ve profesyonel aydınlatma efektiyle tam potansiyele ulaşmanızı sağlar.

Adaptif Şarj Teknolojisi

Pil seviyesini gösteren 4 LED gösterge ışığı ve yerleşik iki adet 18650 pil ile M40, gerçek zamanlı şarja izin veren PD hızlı şarj protokolünü destekler². 10W'da kesintisiz çalışma 1 saat 37 dakika sürebilir.

Destekler

PD Hızlı Şarj

Destekler

Şarj Sırasında Maksimum Güç

FIVERAY M40

 

Güçlü Cep Işığı

Satın Al

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com