FIVERAY F100

Genel Bakış

Satın Al

Aralıksız teknoloji geliştirme ve birikim sayesinde ZHIYUN, taşınabilir çubuk ışıkların yeni bir standardı olan F100'ü sunar. 100W'lık yüksek güç ile mükemmel performansın yenilikçi teknolojilerle bir araya gelmesi, yaratıcılığınızın her detayını canlandırır.

100W Yüksek Güç

 

Profesyonel Çift Renk Sıcaklığı

 

Pro RGB

 

Özel Işık Efektleri

Yaratıcılığınız

Parlasın

İlham geldiğinde kolayca atmosfer oluşturmaya yardımcı olan altı yaratıcı aydınlatma efekti ve çeşitli ortam aydınlatması sağlar.

Sadece 950 gram. Siyah ve Beyaz Renk Seçeneği.

Karmaşık kurulumlar yok.

 

Hareket halindeyken kullanılabilir.

Minimalist tasarım ve zengin özeliikler.

 

Elinize mükemmel oturur.

100W Yüksek Güç ile Daha Parlak

5 kat daha fazla LED çipine sahip olan F100, aynı boyuttaki ışıklara kıyasla size ultra parlaklık verir. Son derece gelişmiş teknoloji, aydınlatma kontrol verimliliğini %90'ın üzerine kadar sağlam bir şekilde artırarak, zirvede 20708 lux'e ulaşabilen sabit bir aydınlatma sağlar.

 

 

*Yukarıdaki veriler, parlaklık seviyesi %100 olarak ayarlandığında ve test mesafesi 0,3 m olduğunda toplanır. MAX modu, tam güç modudur. 4000K'daki tepe güç çıkışı 100W'tır. MAKS modunda, parlaklık seviyesi %100 olduğunda, güç çıkışı tepe noktasına ulaşır.

Yenilikçi

Soğutma Sistemi

F100, akışkan dinamiği ve dinamik algoritmaya dayalı yaratıcı DynaVort Cooling System™'i kullanır. Soğutma sistemi, aşırı ısınmayı önlemek için jiroskop modelleme ısı alıcıları ve 6 FOC fanından oluşur. Akıllı kontrol ile hava akışı emisyonlarını önemli ölçüde artırarak soğutma verimliliğini 5 kat daha yükseğe çıkarır.

 

 

*Güç belirli bir seviyeyi aştığında fanlar otomatik olarak devreye girer.

Mükemmel Yorumlama için CCT Modu

F100, sezgisel kadran aracılığıyla CCT Modunda hassas renk sıcaklığı ayarı sunar. Endüstri standardı CRI ve TLCI, hikayenizi zahmetsizce ve özgün bir şekilde hayata geçirir.

CCT Range

 

2700K-6200K

CRI

≧96

TLCI

≧97

Profesyonel RGB için HSI Modu

RGB çipleri 148'e yükseltildi. aydınlatma efekti öncekinden iki kat daha parlak hale geldi ve size daha fazla olasılık için ekstra destek sağladı.

Hue

 

0-360°

Saturasyon

 

0-%100

Işık Şiddeti

 

0-%100

Sezgisel ve Hassas Kontrole Sahip Olun

Daha profesyonel aydınlatma için saklama çantası, 2 kanatlı barndoor, difüzör ve ızgara gibi birden fazla aksesuar sunar. Canlı yayın, röportajlar, TVC, vlog ve yakın çekim portreler gibi çeşitli senaryolarda her çekimi yakalamaya hazır olun.

 

 

* Yukarıdaki aksesuarlar yalnızca Combo paketine dahildir veya ayrıca satılır.

İlham Durmadan Parlıyor

Adaptif şarj teknolojisi, F100'ü farklı güçteki PD güç adaptörleriyle uyumlu hale getirerek hem yüksek güç hem de uzun çalışma süresi ihtiyacını karşılar. Adaoptör ile FIVERAY F100'ü şarj ederken sürekli olarak farklı güçlerde kullanabilirsiniz. Pillerin maksimum şarj gücü 25W'tır. 6 adet dahili 2600mAh pil, 50W çalışma gücünde 1 saat 4 dakika çalışma süresi sağlar.

 

 

*F100'ü 100W PD hızlı şarj cihazı ile şarj ederken maksimum güçte kullanabilirsiniz. CCT modunda olduğu gibi normal güçte kullanıldığında, aynı anda dahili piller şarj edilir. 120W güç adaptörü standart pakete dahil değildir. F100, 10W'da 5sa40dk, 25W'ta 2sa10dk ve 100W maksimum güçte 31dk çalışır. Yukarıdaki veriler, ZHIYUN laboratuvarlarının dahili deneylerinden toplanmıştır. Lütfen gerçek kullanımı baz alın.

Tip C Desteği

 

PD Hızlı Şarj

DC Şarj Desteği

 

120W

Destekler

 

Şarj ve Kullanım

FIVERAY F100

 

100W Çubuk Işık

Satın Al

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com