CRANE M3

Genel Bakış

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

Satın Al

CRANE-M3

Daha Küçük Ama Daha Güçlü

CRANE-M3'ü en iyi tanımlayan şey, mükemmel uyumluluk ile taşınabilir profesyonelliktir. Kompakt gövde tasarımı ve optimize edilmiş açı kolu, daha iyi bir kavrama ve kullanıcı deneyimi sunar. Yepyeni çift renkli sıcaklık aydınlatması ve profesyonel ses çözümü ile CRANE-M3, hepsi bir arada tasarımda olağanüstü bir çekim deneyimi sunar.

Yepyeni Şık Tasarım

 

Yeni renk tasarımı zarif bir görünüm sağlar. Ayrıca mükemmel tutuş deneyimi için kompozit malzemelere sahip bir gimbaldır.

Ergonomik kontrol paneli ile düğmeleri, tekerleri ve joystick'i rahat bir şekile kontrol edin.

Çok yönlü ayar tekerleğini kullanarak kamera protokolü içinde işlev kontrolünü ve değiştirmeyi destekler.

Küçük Gövde, Güçlü Yapı

 

M3 kompakt yapısı, açılı arka motorları ve optimize edilmiş açı kollarıyla birlikte gelir. Dengeli ve pürüzsüz hareketler için farklı türde kameraları² taşımak için yeterli alana sahip, bir şişe su kadar küçük bir yapı sağlar.

 

Hızlı Çıkarma 4.0

 

Daha kolay dengeleme, montaj ve demontaj için yükseltilmiş hızlı çıkarma sistemi. Poka-Yoke tasarımlı açı kilitleri, maksimum güvenlik ve verimlilik sağlar.

İkisi bir arada evrensel hızlı çıkarma plakası, kameranın montajı/sökülmesine gerek kalmadan hızlı pil değişimi için özel olarak yapılmıştır³.

Dahili Çift Renk Dolgu Işığı

 

Lümen Amplifier teknolojisi, parlaklığı oldukça artırır ve 2-c㎡ ışık kaynağıyla 800 lümen (ortalama) aydınlatma üretir. Serçe parmak büyüklüğünde bir ışık kaynağı bile 20 metrekarelik bir odayı aydınlatabilir⁴. Kontrol tekerleğini kullanarak renk sıcaklığı seviyesinde ve parlaklıkta kademeli değişimi destekler.

Görüntü parazitini azaltır ve kameranızın düşük ışık performansını iyileştirir.

Çok İşlevli Genişletme Tabanı

Tabandaki dahili alıcı, Bluetooth aracılığıyla ana kameraların kablosuz kontrolü için verici modülü ile eşleştirilebilir. Kamera deklanşör protokolüyle uyumlu, deklanşör protokolünün⁵ izni dahilinde kablolu işlev kontrolünü destekler.

Daha fazla aksesuar için 1/4" vida yuvası.

6.5mm ses bağlantı noktası, kablolu profesyonel mikrofonlar gibi cihazlarla bağlantıyı destekler.

Profesyonel Ses Çözümü

 

6,5 mm ses bağlantı noktası, kablolu profesyonel mikrofonlar gibi cihazlarla bağlantıyı destekleyerek kardioid/hiperkardioid desen⁶ ile net ses performansı sunar.

1.22” Dokunmatik Ekran

Çince/İngilizce Menü Geçişi

Sezgisel Çalıştırma

Cihaz Durumu Ekranı

sadece tek bir elle...

Şarj ve Çalışma Süresi

 

PD Hızlı Şarj protokolünü destekler. Tam şarj için harcanan süre 2 saate indirilebilir. Çalışma süresi 8 saate kadardır. Çalışırken aynı anda bir powerbank ile şarj edilebilir⁷.

Kaliteli Sırt Çantası

 

Kamera, lens ve diğer aksesuarları saklamak için farklı katmanlara sahip sırt çantası... Dökülmeye karşı dayanıklı ileri teknoloji ve prosedüre sahip şık yüzey⁸.

Aksesuarlar

 

Bütün takıma sahip olabilirsin. Kolay taşıma ve profesyonel kullanım için Zhiyun'da pek çok özel aksesuar vardır.

1. Bazı kameraların kontrol edebilmesi için kablosuz kontrol ünitesi gereklidir. Kablolu kontrol için lütfen uyumluluk listesini kontrol edin.

2. Akıllı telefonlar, aksiyon kameralar, kompakt kameralar ve belirli lenslere sahip full frame aynasız kameralarla uyumludur. Akıllı telefonlar ve aksiyon kameraları için aksesuar montajı gereklidir.

3. Hızlı çıkarma plakası standart pakette sağlanır. Evrensel hızlı çıkarma plakası ayrı satılır.

4. Veriler farklı hava koşulları ve çevreye göre değişir. Lütfen gerçek kullanımı referans alın.

5. Deklanşör protokolü içinde kamera kontrolünü destekler. Diğer kameraları kontrol etmek için genişletme tabanı ve Bluetooth kontrol ünitesi gereklidir. Daha fazla ayrıntı için uyumluluk listesini kontrol edin.

6. Bu işlev için genişletme tabanı ve mikrofon gereklidir.

7. PD Hızlı Şarj protokolünü destekler. Maksimum 12W kablolu hızlı şarjı destekler. Veriler ZHIYUN laboratuvarlarının iç deneylerinden toplanmıştır. Farklı senaryolar altında veriler bir ölçüde farklıdır.

8. Sırt çantası standart pakete dahil değildir.

 

* Ürün teşhir ve resimler sadece referans içindir. Lütfen gerçek ürünleri referans alın.

CRANE-M3

 

Daha Küçük Ama Daha Güçlü

Satın Al

Pil

Çalışma Voltajı

Çıkış Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 12.6V

Standart:  11.1V

Min: 9.6V

5V

Maks: 50 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

8 s (Laboratuar Ortamında)

 

 

2 s (12W Adaptör İle)

Sabitleyici

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Ürün Ağırlığı

Standart: 309 °

 

Standart: 333 °

Standart: 360 °

 

700 g.

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com