CRANE 2S

Genel Bakış

Satın Al

Teknik Özellikler

Uyumluluk Listesi

CRANE 2S Legend Continues

Profesyonel film yapımcıları için 3 açılı gimbal olarak geniş çapta tanınan CRANE 2 serisi, ZHIYUN Ar-Ge ekibinin sayısız gün ve gece çalışmasının sonucu olarak en yeni şaheseri CRANE 2S'i sunmaktan gurur duyuyor. Yüksek taşıma kapasitesi ve modüler tasarıma sahip CRANE 2S, en zorlu ortamlarda bile güvenilir ve mükemmel performans sunar.

Mükemmellik İçin Hazırlandı

 

Farklı görevlerin ihtiyaçlarını karşılamak için, kameramanların sürekli olarak farklı kameralar arasında geçiş yapması gerekir ve CRANE 2S, bu zorluğun üstesinden gelmeye hazırdır. Motor kontrol algoritmaları ve motor gücünde son derece optimize edilmiş CRANE 2S, BMPCC 6K, Panasonic S1H, Canon EOS 1DX Mark II, Nikon D850 gibi büyük kameraları kolaylıkla yönetir. Hatta üzerine birden fazla aksesuar da monte edebilirsiniz.

 

Not: Uyumlu kameralar ve lensler için lütfen Kamera Uyumluluk Listesine bakın.

Yerinde Verimlilik Önemlidir

 

CRANE 2S, belirleyici çekimleri kaçırmayacağınızdan emin olmak için, kurulum sürecini büyük ölçüde basitleştiren ve aynı zamanda kameranızı çift güvenlik mekanizmasıyla koruyan yepyeni FlexMount sistemine sahiptir. Özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde güvenlik kilidinin sıkılığını da ayarlayabilirsiniz.

Dikey Çekim Artık Daha Kolay

 

Mobil trafiğin üstünlük kazanmasıyla, videografların dikey içerikle ilgili daha fazla iş talebi alacağı öngörülebilir. CRANE 2S, yüksek kaliteli dikey çekim için standart olarak dikey hızlı çıkarma bağlantısı ve bir güvenlik düğmesi ile birlikte gelir.

 

Not: Lensin aşağı doğru eğilmesini önlemek için, dikey çekim yaparken lens desteğine ihtiyaç vardır. Kamera destek tabanının gerekli olduğu durumlarda, hızlı çıkarma plakası, verilen iki vidayla sıkılmalıdır.

Sınırsız Olanaklar için Genişletin

 

Yüksek verimli ekip çalışması için tasarlanan CRANE 2S, görüntü aktarım vericisini kurmak için özel bir yuva ile donatılmıştır.

Yaratıcı adaptasyon için gimbal üzerinde birden fazla montaj noktası mevcuttur: Kameranın sürgüler ve tripodlar gibi farklı cihazlar arasında geçiş yapması için hızlı çıkarma plakasının arkasındaki bir 1/4 "vida yuvası; İki tane 1/4" vida yuvası ve bir tane 3/8 " vida yuvası.

Hassas Dijital ve

Mekanik Fokus Kontrolü

Dijital Fokus Kontrol

 

CRANE 2S, gimbal üzerindeki yerleşik fokus tekerleği aracılığıyla dijital fokus kontrolünü destekler.

 

Not: Dijital odak kontrolü yalnızca uyumlu kameralar ve lensler için mevcuttur. Uyumlu kameralar ve lensler için lütfen Kamera Uyumluluk Listesine bakın.

Mekanik Fokus

Kontrolü

 

CRANE 2S, yalnızca taşıma kapasitesi performansı açısından değil, aynı zamanda film sınıfı fokus kontrol yeteneği ile de sınırları zorluyor. Yükseltilmiş yerleşik fokus tekerleği ve ultra düşük gecikme ve yüksek hassasiyete sahip fokus motorları ile hiçbir belirleyici çekimi kaçırmayacaksınız.

 

Not: Belirli lenslerin uyumluluğu için lütfen Kamera Uyumluluk Listesine bakın ve iki fokus motoruyla kurulduğunda fokus çarkının gimbal menüsünde hangi fokus motorunu kontrol etmesi gerektiğini ayarlayın. Fokus motorlarının ayrıca satın alınması gerekir.

Her Zaman Net

Kalın

 

TransMount Görüntü İletim Sistemi ile birlikte, focus pullerlar, çekimleri canlı izlerken odaklayıp yakınlaştırabilir. Dahası, gerekirse gimbal parametrelerini ve modlarını da değiştirebilecekler.

 

Not: Çalışması hakkında daha fazla bilgi için lütfen focus motorunun Kullanıcı Kılavuzuna veya resmi ürün sayfasına bakın.

Verimliliğinizi Artırmak için Daha Büyük Ekran

 

Yeni 0,96" OLED ekran daha büyük bir görüş sunar. Bununla, saniyeler içinde tüm menüyü gezebilir ve farklı modlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Açı Kilit

Mekanizması 2.0

 

Yükseltilmiş açı kilitleme mekanizması 2.0, seyahat veya depolama sırasında gimbalın sıfır salınımını garanti eden iki fazlı bir kilitleme tasarımına sahiptir.

Maksimize edilmiş Taşıma Kapasitesi.

Minimum Ağırlık

 

CRANE 2S'in güvenilir ve sağlam bir cihaz olarak pratikliğini artırmak için, tutma kulbu karbon fiberden yapılmıştır ve gimbalin taşıma kapasitesinden ödün vermeden kameramanların fiziksel yükünü hafifletir.

Maksimum Çalışma Süresi İçin

Çıkartılabilir Piller

 

CRANE 2S, 12 saatlik çalışma süresi sunan 3 adet çıkarılabilir 18650 Li-ion pil ile donatılmıştır. Zaman gerektiren görevler için kameramanlar gimbalın çalışma süresini yedek pillerle kolayca uzatabilir.

3X18650

Çıkartılabilir Li-Ion Piller

12S

Tüm Gün Çekim

Kelebek Yumuşaklığında Hareketlere

Merhaba Deyin

 

Temelden gelişmişe kadar altı gimbal modunun hepsine CRANE 2S'de kolayca erişilebilirsizi: Pan Following, Locking, Following, POV, Vortex ve Go modu.

Timelapse'ten Fazlası

 

Panorama, Timelapse, Motionlapse ve Uzun Pozlamalı Timelapse gibi gelişmiş sinematik özellikler CRANE 2S ile kolayca elde edilebilir.

Crane 2S Pro Paket ile Çok Yönlü Olun

 

CRANE 2S PRO paketi, TransMount aksesuarlarının bir kombinasyonu ile birlikte gelir. Çeşitli çekim senaryolarını ve uygulamalarını kolaylaştıran ve uyarlayan çok yönlü bir çözüm oluşturmak.

Crane 2S Profesyonel Aksesuarları

 

ZHIYUN'un Transmount ekosistemi ile güçlendirilmiş, grip, focus motoru ve görüntü aktarımına kadar, ister tek kişilik çalışma ister ekip çalışması olsun, her zaman güvenilir bir çekim yapacağınıza emin olabilirsiniz.

Pil

Çalışma Voltajı

Çıkış Voltajı

Çalışma Derecesi

Çalışma Süresi

Şarj Süresi

Maks: 12.6V

Standart:  11.1V

Min: 9.8V

Standart: 5V

Maks: 45 °C

Standart: 25 °C

Min: -10 °C

Standart: 12 s

 

 

Standart: 4 s

Sabitleyici

Hareket Halinde Sapma

Sabit Halde Sapma

Tilt Mekanik Açısı

Roll Mekanik Açısı

Pan Mekanik Açısı

Ürün Ağırlığı

Maks.: ± 0.3 °

Standart: ± 0.1 °

Min: ± 0.05 °

Maks.: ± 0.04 °

Min: ± 0.01 °

Maks: + 155 °

Min: - 91 °

 

Maks.: 237.5 °

Min: - 57.5 °

Standart: 360 °

 

1880 g.

ZHIYUN Ürünleri

Nereden Alabilirim?

Teknik Destek

Sosyal Medya

This website is made by an authorized Zhiyun partner. For the official website of Zhiyun, please visit www.zhiyun-tech.com